logo_left.png

Hakkımızda

 

Temelleri 2004 yılında atılmış olan Bonamer Grubu; Madencilik, Sanayi ve Dış Ticaret konularında yaptığı çalışmalarda her zaman en mükemmeli hedeflemiş ve faaliyet konularında örnek alınan bir firma olmuştur.

Bonamer Topluluğu, yöneticilerinin sahip olduğu 35 yılı aşan uluslararası iş tecrübesinin getirdiği bilgi birikimi ile modern teknoloji ve mühendislik yöntemleri kullanılarak, tüm üretim alanlarında yüksek kalitenin elde edilmesine çalışmaktadır.

Madencilik Sektöründe yapmış olduğumuz jeolojik araştırmalar sonucu, Türkiye'de mermer ocağı faaliyetlerinin henüz bulunmadığı bölgelerde mermer rezervlerini keşfederek, Bonamer Ottoman ve Digua Bej Mermerleri uluslararası pazarlara sunulmuştur.

Antalya-Haskızılören bölgesi ve Isparta-Çandır bölgesinde bulunan 3 adet mermer ocağımızda üretim çalışmaları devam ederken, 2014 yılında yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizin taleplerine cevap verebilmek için Mermer İşleme Fabrikası yatırımımız tamamlanmıştır.

Ocaklarımızda üretilen bloklar işlenerek parlatılmış plaka, ebatlı mermer ve dekoratif kompozisyonlar halinde mimari projelere sunulmaktadır.